وبلاگ شرکت کارانس ایرانیان

رسانه متنی شرکت کارانس در دنیای وب

وبلاگ شرکت کارانس ایرانیان

رسانه متنی شرکت کارانس در دنیای وب

وبلاگ شرکت کارانس ایرانیان

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

مدیریت اطلاعات جمع آوری و سازماندهی اطلاعات از منابع مختلف و ارائه به هنگام آن ها به افرادی است که به این اطلاعات نیاز دارند. مدیریت اطلاعات به چگونگی جمع آوری، کنترل ساختار اطلاعاتی، فرآیندهای پردازش و نحوه ارائه اطلاعات در سازمان می پردازد.

مدیریت اطلاعات بر سه موضوع تاکید دارد:

1- اطلاعات سازمان ارزشمند است زیرا برای تهیه و تولید آن ها هزینه می شود بنابراین لازم است اطلاعات جمع آوری و نگهداری شوند.

2- اشتراک گذاری اطلاعات در سازمان با رعایت سطح محرمانگی به افزایش بهره وری و ارتقاء دانش کارکنان می انجامد.

3- سازماندهی اطلاعات برای دسترسی پذیری بهتر، افزایش سرعت تصمیم گیری و فراهم شدن زمینه تولید دانش ضروری است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ خرداد ۹۵ ، ۱۰:۰۵
شرکت کارانس ایرانیان

دومین گردهمایی اساتید دانشگاه، مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات قم روز چهارشنبه 5خرداد 1395 در پردیس فارابی دانشگاه تهران (واقع در قم) برگزار شد.

موضوع این گردهمایی "روندهای نوین در فناوری اطلاعات " بود و جناب آقای دکتر دوائی، معاونت فناوری و نوآوری وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، جناب آقای دکتر سیدموسوی، مشاور مدیرعامل همراه اول در بخش عمومی سخنرانی نمودند. سخنرانی علمی این گردهمایی نیز توسط آقای مهندس سیدمرتضی خالقی، مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت کارانس انجام شد.

پس از این گردهمایی کارگاه های تخصصی با موضوعات مدیریت منابع انسانی متخصص در زمینه فناوری اطلاعات، شبکه، امنیت و نرم افزار برگزار گردید و اساتید گرانقدری همچون دکتر محمد حبیبی(عضو هیئت مدیره سازمان مدیریت صنعتی قم)، دکتر امین حکیم (عضو هیئت علمی دانشگاه تهران) و خانم مهندس محمودآبادی (سرممیز و مدرس IMQ ایتالیا) در این کارگاه ها تدریس داشتند.

اطلاعات بیشتر در سایت کانون فناوری اطلاعات قم به آدرس http://qita.ir در دسترس می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۵ ، ۱۹:۴۶
شرکت کارانس ایرانیان